Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Anomim      Mesazh  
   Emri:   Anonim
   Shteti/Vendndodhja:    MAQEDONI
   Qyteti:   Struga
   Mosha:    18 Vjeç
   Ditëlindja:   06 Maj 1999
   Shenja e Horoskopit:   Demi
   Profili:    Anomim nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2014-06-15 16:38:19
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-07-08 18:19:14
   Tekste të dërguara:    3 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Shpat Kasapi     35 Fansa
    Getoar Selimi     4 Fansa
    Leonora Jakupi     46 Fansa
    Arilena Ara     2 Fansa
    Tuna     45 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017