Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   neyymar      Mesazh  
   Emri:   neymar ney
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   durres
   Mosha:    17 Vjeç
   Ditëlindja:   01 Janar 2000
   Shenja e Horoskopit:   Bricjapi
   Profili:    neymar junior

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2014-07-31 19:28:01
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2015-06-19 22:49:18
   Tekste të dërguara:    3 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017