Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   fitore      Mesazh  
   Emri:   Victoria AG
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   17 Qershor 1995
   Shenja e Horoskopit:   Binjaket
   Profili:    Gold AG King Of Albanian RAP

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-07 11:16:48
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2012-08-03 04:39:39
   Tekste të dërguara:    10 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    66 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    4 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Freedom Soldier     1 Fansa
    Gold Ag     199 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Gold Ag   Deri Kurteksteshqip.com © 2007 - 2017