Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   doNNaA      Mesazh  
   Emri:   edona edona
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   DarDanë
   Mosha:    25 Vjeç
   Ditëlindja:   04 Shkurt 1992
   Shenja e Horoskopit:   Ujori
   Profili:    doNNaA nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-01-26 16:25:23
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2011-01-31 11:39:35
   Tekste të dërguara:    36 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    19 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Genta Ismajli     149 Fansa
    Kauzza     7 Fansa
    Tds     72 Fansa
    V-I-Z-I     4 Fansa
    Alba G     18 Fansa
    Cannibalz     29 Fansa
    Viola     6 Fansa
    F-Kay     8 Fansa
    Maksi     20 Fansa
    Rezarta Shkurta     4 Fansa
    Labinot Tahiri (Labi)     33 Fansa
    Da Killa     9 Fansa
    Capital T     97 Fansa
    Mc Kresha     88 Fansa
    Etna     18 Fansa
    Da Ghost     15 Fansa
    2 Ton     12 Fansa
    Ab-Mc     4 Fansa
    Tingulli 3nt     82 Fansa
    Mc.Problemi     3 Fansa
    Dafina Rexhepi     61 Fansa
    Majk     41 Fansa
    Mc Qoppa     40 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017