Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Rinor3      Mesazh  
   Emri:   Rinor
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Gjilan
   Mosha:    23 Vjeç
   Ditëlindja:   09 Gusht 1994
   Shenja e Horoskopit:   Luani
   Profili:    Rinor Neziri nga Gjilani
Gjatesia:1.70
Mosha 15 vjet
Gjinia Mashkull

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-07 16:13:11
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2011-04-08 13:19:21
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    4 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Noizy     507 Fansa
    O.T.R.     100 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017