Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Djal1Keq      Mesazh  
   Emri:   Money Can't Buy Life
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   Koplik/Shkoder
   Mosha:    24 Vjeç
   Ditëlindja:   10 Dhjetor 1993
   Shenja e Horoskopit:   Shigjetari
   Profili:    1 IMAZH TE TURBULLT E KOM PARA FTYRE -
IMAZHI MRETIT KUR SHIFNA PASQYRE -
IMAZHI RRUGES ME 100 MIJ PROBLEME -
KOM 1 TATUAZH NQAF QE TE DUA NONA JEME -

NDAC MEM NEZ CIGAREN ATEHERE MBAJE DOREN N'ZEMER -
NE RASTE SE ME DON SI VLLA ATEHERE THRRITEM NE EMER -
POR VLLAIN MOS E UL POSHT KURR PER 1 FEMER -
SE PIDHAT SHKOJN E VIN PER FEMER NUK KAM ZEMER -

NE RASTE SE MA DON TE MIREN KALLXOM DREJT SE QYSH O PUNA -
NE RASTE SE ME KTHEHET TERR ? KALLXOM QYSH DUHET TE RUHNA -
NE RASTE SE BOJ SHERR E TY TE LYPI PER NDIHM -
A MA KALLXON TATUAZHIN DERI NE VDEKJE KREJT I SHKRIM -

OTR - MBURRJA E SHQIPTARIT -
SMUNDESH ME U BO E KI NGJAK OTR'in -
DOUBLE G't QE KU I KE HAJDE PREKI QYSH THE -
TE T'KALLXOJ DICKA TE RE - NA JENA MBRETER... SI THE???

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-19 08:55:49
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-09-20 16:04:03
   Tekste të dërguara:    13 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    13 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    3 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Noizy     507 Fansa
    O.T.R.     100 Fansa
    D.U.D.A.     115 Fansa
    Mali G     26 Fansa
    B2n     9 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Noizy   Gangsta Phone Book
    Bohemi   Le Tshofin E Tnin
    Mali G   I Dont Nead A Bitchteksteshqip.com © 2007 - 2017