Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   DoncheOTR      Mesazh  
   Emri:   dOnChe
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Mitrovicë
   Mosha:    24 Vjeç
   Ditëlindja:   05 Dhjetor 1993
   Shenja e Horoskopit:   Shigjetari
   Profili:    DoncheOTR nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-02-20 00:29:27
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2010-06-25 15:31:01
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    3 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Noizy     507 Fansa
    Rozana Radi     10 Fansa
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
    Adelina Ismaili     43 Fansa
    Capital T     97 Fansa
    B-Genius     89 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017