Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   valbona      Mesazh  
   Emri:   valbona
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    42 Vjeç
   Ditëlindja:   06 Prill 1975
   Shenja e Horoskopit:   Dashi
   Profili:    valbona nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-19 13:37:07
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2012-04-13 13:44:29
   Tekste të dërguara:    124 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Flori Mumajesi     43 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017