Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   nita      Mesazh  
   Emri:   nitta gashii
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Drennas
   Mosha:    23 Vjeç
   Ditëlindja:   10 Shtator 1994
   Shenja e Horoskopit:   Virgjeresha
   Profili:    ...:)

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-08 11:17:13
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2010-12-10 15:21:08
   Tekste të dërguara:    39 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    1 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Gold Ag     199 Fansa
    Bohemi     21 Fansa
    Krriki     5 Fansa
    Stresi     64 Fansa
    Lyric Master     40 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017