Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   saramk      Mesazh  
   Emri:   Sary'ii Tahiri
   Shteti/Vendndodhja:    MAQEDONI
   Qyteti:   Struga`City !
   Mosha:    27 Vjeç
   Ditëlindja:   20 Prill 1990
   Shenja e Horoskopit:   Dashi
   Profili:    O.G'
Kam ren ne dashuri ireaLe , platonike!
Nje iLuzion i papam ,por qe maLLi sa vjen e shtohet .

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-21 07:40:04
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-10-22 19:46:55
   Tekste të dërguara:    66 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    140 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    11 Biografi
   Albumet e dërguara:    8 Albume
   Këngë të Përkthyera:    132 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Elvana Gjata     91 Fansa
    Shpat Kasapi     35 Fansa
    Tuna     45 Fansa
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
    Skillz     145 Fansa
    Stine     71 Fansa
    Adelina Tahiri     17 Fansa
    Capital T     97 Fansa
    Flori Mumajesi     43 Fansa
    Nora Istrefi     38 Fansa
    Genta Ismajli     149 Fansa
    Tingulli 3nt     82 Fansa
    Adelina Berisha     17 Fansa
    Bertan Asllani     26 Fansa
    Dafina Rexhepi     61 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Dafina Zeqiri   Amazing Girl
    F-Kay   Magnet
    Tingulli 3Nt   I Kom
    Tuna   Pse Jo
    Nora Istrefi   Nora Nuk O Njisoj
    Dafina Zeqiri   Knockdown
    Dafina Zeqiri   Rock This Club
    Besa & Jehona Sopi   Nuk Jam Ajo
    Dafina Rexhepi   Delicius
    Adelina Tahiri   Bad Boy
    Flori   Making Of
    2po2   Vibe
    Nora Istrefi   Sekret
    Adelina Berisha   Party People
    Dafina Zeqiri   Pom Pelqen
    Genta Ismajli   Nr. 1 (Femrat Shqiptare)
    Noizy   My Lady
    Anxhelina Hadergjonaj   Kopje Pa Kuptim
    Samanta Karavella, Big Basta & Lyrical Son   Start
    Elvana Gjata   Kudo Qe Jamteksteshqip.com © 2007 - 2017