Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   KsShQiP      Mesazh  
   Emri:   KsShQiP
   Shteti/Vendndodhja:    FRANCE
   Qyteti:   Lyon
   Mosha:    28 Vjeç
   Ditëlindja:   20 Korrik 1989
   Shenja e Horoskopit:   Gaforrja
   Profili:    NO COMENT

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-22 13:03:34
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2015-06-14 22:28:46
   Tekste të dërguara:    95 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    2 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    35 Albume
   Këngë të Përkthyera:    6 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Big Wolf     36 Fansa
    Shota Baraliu     3 Fansa
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
    Arberie Beqiri     1 Fansa
    Baci's     5 Fansa
    Big Night     6 Fansa
    Nolian     11 Fansa
    Besnik Zeqiri     1 Fansa
    Antigona Sejdiu     2 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    B-Genius   Un Me Ty
    Samanta Karavella, Big Basta & Lyrical Son   Start
    Big Basta   Big Basta (Historia Ime)
    Big Basta   Une E Dua Barin
    Lyrical Son   Tabullarasa
    D.U.D.A.   Nena Loke
    Dafina Zeqiri   Kur Shkove Ne Gurbetteksteshqip.com © 2007 - 2017