Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   vLerush      Mesazh  
   Emri:   vvlllleerrrrrrrraaa
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    25 Vjeç
   Ditëlindja:   28 Shkurt 1992
   Shenja e Horoskopit:   Peshqit
   Profili:    vLerush nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-07-31 16:31:03
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2010-09-05 19:24:11
   Tekste të dërguara:    2 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    1 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Mc Kresha     88 Fansa
    Dafina Rexhepi     61 Fansa
    Felon Records     3 Fansa
    Bardh E Zi     2 Fansa
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
    Llonkku     1 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017