Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   AgNnNesssA      Mesazh  
   Emri:   agnessa
   Shteti/Vendndodhja:    ITALI
   Qyteti:   
   Mosha:    20 Vjeç
   Ditëlindja:   19 Prill 1997
   Shenja e Horoskopit:   Dashi
   Profili:    AgNnNesssA nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-08-09 16:43:26
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2011-08-09 00:13:09
   Tekste të dërguara:    8 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    26 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    4 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    4 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Alban Skenderaj     43 Fansa
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
    Dafina Rexhepi     61 Fansa
    Korab Shaqiri     17 Fansa
    Elvana Gjata     91 Fansa
    Skillz     145 Fansa
    Kaltrina Selimi     43 Fansa
    Lyrical Son     98 Fansa
    Etnon     23 Fansa
    Majk     41 Fansa
    Ermal Mamaqi     13 Fansa
    Argjentina Ramosaj     16 Fansa
    Capital T     97 Fansa
    Tingulli 3nt     82 Fansa
    2po2     52 Fansa
    Flori Mumajesi     43 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Alban Skenderaj   Ata Sy
    Dafina Zeqiri   Dua Qe Ta Di
    Dafina Zeqiri   Pom Pelqen
    Alban Skenderaj & Miriam Cani   Ende Ka Shprese
    Alban Skenderaj & Miriam Cani   Let Me Die On You
    Alban Skenderaj   Larg Dhe Afer
    Skillz   Bone Veq Per Mu
    Skillz   Skillza't
    Argjentina Ramosaj   Engjejt Qajne
    Elvana Gjata   Dhe Zemra Ndal
    Elvana Gjata   Turn You On
    Dafina Rexhepi   Pre E Rrethit Tend
    Dafina Zeqiri   Kur Shkove Ne Gurbet
    Lyrical Son   Po Pritoj
    Alban Skenderaj   Ky Ritem
    Alban Skenderaj   Bukuri E Frikshme
    Alban Skenderaj   Thirrje E Deshperuar
    Alban Skenderaj   Eklips
    Rovena Dilo & Pirro Cako   Për Një Çast Më Ndali Zemra
    Alban Skenderaj   Për Ty (Rrufe Ne Qiell Te Hapur)
    Alban Skenderaj   Kur Fjalet Mungojnteksteshqip.com © 2007 - 2017