Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Largohu Largohu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


vajzen qe kam dashuri
prind e saj e kan feju
prind e saj ma kan tradhtu
me tjeter djal e kan martu

(ref 2x)
largohu largohu shko atje
ti mais per mua nuk je
se tash ti mu me tradhtove
tjetrin dashurove

tash per mua nuk ka jete
pa dashnoren un kam mbet
tash e dashur je e qete
tash per ty nuk jam tuj vet

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Largohu Largohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Largohu Largohu".
3. Video është e këngës "Largohu Largohu", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0