Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Ne Gjimnaz Une Kur Jam Shku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6

ne gjimnaz une kur jam shku
me nje vajze une jam taku

me shikjon mu e shikjoj une
ata sy si harroj une kurre

(ref 2x)
ah jam dashuru shume
jam dashuru n´ty mori vajzo
jam dashuru shume
jam dashuru shume

hajde vajzo mos me mundo
mua shpirtin ti ma gezo
eja vajz ti mos mendo
dashurine ti ma dhuro

hajde vajze ti lere moden
e ti mua ama doren
ne te dy ta bajm kuroren

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Ne Gjimnaz Une Kur Jam Shku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Gjimnaz Une Kur Jam Shku".
3. Video është e këngës "Ne Gjimnaz Une Kur Jam Shku", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0