Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Prej At Dite Qe Jemi Nda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ka disa vjet qe s´jemi pa
prej atehere kur jemi nda
vetem loti me mban ne jete
o zoti i madh me jep gajret

(ref2x)
prej at dite qe jemi nda
dite te bardh une ma s´kam pa
z´di me gzim e lumturi
ku u tret kjo dashuri

shume te lutem o zoti i madh
me ket vajze kam ra ne hall
e kam dasht si syte e mi
u largu me la n´vetmi

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records

Memi - Prej At Dite Qe Jemi Nda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej At Dite Qe Jemi Nda".
3. Video është e këngës "Prej At Dite Qe Jemi Nda", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0