Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - At Duvak Moj At Duvak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Erdhen krushqit ty te moren
nuse shkove e le Kosoven
nuse shkove me duvak
gjithe gezohen e une po qaj

At duvak moj at duvak
tjetri e paska nafak
at duvak moj at duvak
tjetri e paska nafak

(ref 2x)
mos m´harro o shpirti im
m´kujto mue deri n´agim

shpijen time ti jeton
nanen time e thirrshe nane
ajo nuse t´thirrke ty
qysh ne a bane ket tradhti

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - At Duvak Moj At Duvak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "At Duvak Moj At Duvak".
3. Video është e këngës "At Duvak Moj At Duvak", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0