Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Shko Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

I vetmuar natë për natë
për ty po mendoj
mendjen nga ti e dashur
s'mund ta largoj.

2xref:

Shko shko do të pendohesh
për këtë dashuri
me këndë po martohesh
s'do t'kesh lumturi.

Veç kujtimet më kan mbet
kur më le n'vetmi
dalngadal unë po tretem
shuhem si qiri

2xref:


Ky tekst u dërgua nga Benhamin


Publikimi: 30/10/2014Më Shumë Këngë Nga Memi:


Komente mbi këtë këngëMemi - Shko Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko Shko".
3. Video është e këngës "Shko Shko", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.