Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - O Gurbet Ti M' Ke Djeg Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ah moj na sa veshtir e kam kur me ty nuk jam me djeg shpirti ne gurbet jeten ma ka tret mallkuar qofh o gurbet se ktu me ke tret more pa i mbush 20 vjet mallkuar qofh ti o gurbet se ti ktu me ke tret more pa i mbush 20 vjet o gurbet ti mu mke djeg ne ket jet ma more lirin ooooo pa i mbush 20 vjet asni tmir asni tmir une se kam pa nga gurbet i zi moj nan zemrat naj ka nda a thu ka pranver per mua kan thuni shok niher ma shtoni sevdan nja nga nja ditet i numroj kur dot kthehem krejt me shkoj jeta dhe rinia nket gurbet te zi edhe buken qe e ha me lot po e lag per ty nan jam permallu kur vjen dita met taku edhe buken qe e ha me lot e laj per ty nan jam permallu kur vjen dita met taku o gurbet ti mke djeg mua ne ket jet ma more rinin pa i mbush 20 vjet asni tmir asni tmir une se kam pa ky gurbet i zi oj nan zemrat naj ka nda a thu a ka pranver per mu gzim a ka thuni shok ni her ma shtoni sevdan


Ky tekst u dërgua nga Hysni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - O Gurbet Ti M' Ke Djeg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Gurbet Ti M' Ke Djeg".
3. Video është e këngës "O Gurbet Ti M' Ke Djeg", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0