Më mbaj mend (për 1 muaj)

Menan Kiseri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Menan Kiseri është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 28 Dhjetor 2008, Menan Kiseri publikon videoklipin "Ditet Tona"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Menan Kiseri, Menkis, Menan Fiseri

Komente 0