Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mensur Kadriu - Fshij Lot E Tu O Shok

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fshij Lot E Tu O Shok".
3. Video është e këngës "Fshij Lot E Tu O Shok", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mensur Kadriu - Fshij Lot E Tu O Shok  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

30/03/2016

2016-03-30T11:50:42+00:00Qfar ke ti or shoku im
qfar ke qe po qan
mos me thuaj tlutem
dashnorja mka lan. 2 her

Edhe un nje koh si ti
jam pas dashuru
un te gjitha tmirat dhash
ajo mka tradhtu. 2 her

Fshij lot e tu o shok
nuk du meti pa
se edhe ti si un o shok
ndashni paske ra. 2 her

Jeta jon keshtu o shok
qenka shkru me hjek
jo nuk mundem me harru
por pos un me vdek
e pys tash vetveten
pse jam dashuru
athu o zoti madh
pse mke kriju. 2 her


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet