Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mensur Kadriu - Kam Fillu Dashnin Me Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dashuro me tha dashuro
kam fillu dashnin me ty xhan
jam qellu me plumb shpind
ti mke vra ashtu si din
dashuro me tha dashuro
kam fillu dashnin me ty xhan
jam qellu me plumb shpind
ti mke vra ashtu si din.

refreni

Jeto vetem jetoj vet
kshtu ma mir per ne dot jet
ti pa mu e un pa ty
ska me dashuri
jeto vetem jetoj vet
kshtu ma mir per ne dot jet
ti pa mu un pa ty
ska me dashuri.

Para meje qan
para meje qan
si ke harru se
shum qka na ndan
mos kerko bot te re
zemren prap ti mos ma the
para meje qan
para meje qan
si ke harru se
shum qka na ndan
mos kerko bot te re
zemren prap mos ma the.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mensur Kadriu - Kam Fillu Dashnin Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Fillu Dashnin Me Ty".
3. Video është e këngës "Kam Fillu Dashnin Me Ty", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:


Komente 0