Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mensur Kadriu - Deshmitar E Kam Zotin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ah kjo dit me plot merzi, i kujtoj ditet me ty, hiq un sjam i lumtur, hiq un, kam mbetur jetim pa ty shpirti im, eja tlutem ne takim.

tash afer ste kam, vetmija po qan, dashurin tende ne zemer e kam, per jet me ty un dua te kaloj, me ty un vdekjen dua te takoj

deshmitar un e kam ZOTIN,
deshmitar un e kam LOTIN,
shum te dua ty moj vajz,
deshmitar un e kam moti, x2

n'ket qytet smundem te jetoj, kur un ty smundem te takoj, hiq un sjam i lumtur, hiq un, dashurijen edhe zemren ta jep ty, kjo dashnija mua me myt, kam mbetur jetim, te pres shpirti im, eja te lutem n'takim.

tash afer ste kam, vetmija me qan, dashurin tende ne zemer e kam, dua te kaloj, dua te jetoj dhe ne vdekje un dua te dashuroj.

deshmitar un e kam ZOTIN,
deshmitar un e kam LOTIN,
shum te dua ty moj vajz,
deshmitar un e kam moti, x2


Ky tekst u dërgua nga Arbereshe.u


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mensur Kadriu - Deshmitar E Kam Zotin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deshmitar E Kam Zotin".
3. Video është e këngës "Deshmitar E Kam Zotin", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:


Komente 0