Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Mensur Kadriu - Me Prano
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Prano".
3. Video është e këngës "Me Prano", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mensur Kadriu - Me Prano Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kush Je Ti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Prano" kënduar nga Mensur Kadriu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Lind Prizreni. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

As ni prafum oj zemer
Ska aromen tënde
Me arom dashnie
Zemren drit ma bane

As ni ze i botes
Si ti nuk me thirrin
Eja sot mos u vono
Se jam ma i miri

Ref:
Me prano me prano
Hajde sonte thuaj po
Me prano e mos prit
Se pa ty jam merzit

Fjalen kur e jap
Me gjith shpirt e mbaj
Veq kur ka fol zemra
Loti me ka dal

As ni ze i botes
Si ti nuk me thirrin
Eja sot mos u vono
Se jam ma i miri

Ref:
Me prano me prano
Hajde sonte thuaj po
Me prano e mos prit
Se pa ty jam merzitMë Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë