Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Haziri - Survivor  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Komente

Asnjë Koment

20/06/2017

2017-06-20T20:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Survivor" kënduar nga Mentor Haziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mentor Haziri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mentor Haziri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet