Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Haziri - Kom Me T'lanë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Produksioni:

Irkenc Hyka

Komente

Asnjë Koment

18/07/2019

2019-07-18T16:46:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kom Me T'lanë" kënduar nga Mentor Haziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mentor Haziri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mentor Haziri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet