Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Haziri - Nji Grusht Trandafila Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ky sahat s’po do me u ndale
Ti vonohu sa te dush moj Zane
Une kam me t’ prit gjithehere
Dhe k’te vere
Pritja jeme kurre s’ka me u ndale

Kur ke shku nje shenje ti ma ke lane
I lumi une ende ne buze e kam
Por u ba kohe qe larg, larg po m’rri
C’ka po ndodh me ty, spo mund ta di

Refren
Nuk po di ku t’ka humb dashnia
Mu ka shtu merzia
C’ka me ba per ty moj Zane, ah moj Zane

Me t’i dhane nje grusht trandafila
Me aroma t’mira
S’ke me ik, vec ke me ardhe

Nuk po di ku t’ka humb dashnia
Mu ka shtu merzia
C’ka me ba per ty moj Zane, ah moj Zane

Me t’i dhane nje grusht trandafila
Me aroma t’mira
S’ke me ik, vec ke me ardhe

Strofa 2
Trupin tand sa here e kam shiju
Zemren tande ne dore ma ke v’nu
Si mundesh ti kaq shpejt me m’ harru
A mos valle m’ke zevendsu?

Refren
Nuk po di ku t’ka humb dashnia
Mu ka shtu merzia
C’ka me ba per ty moj Zane, ah moj Zane

Me t’i dhane nje grusht trandafila
Me aroma t’mira
S’ke me ik, vec ke me ardhe
Ti ke me ardhe, ti ke me ardhe


Mentor Haziri - Nji Grusht Trandafila
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nji Grusht Trandafila".
3. Video është e këngës "Nji Grusht Trandafila", por nuk këndohet nga Mentor Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Haziri:


Komente 0