Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Pellumbesha Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk kemi video për këtë këngë.

nje vajz tbukur e kom pas
me gjith zemer e kom dasht
ajo miku mla nvetmi
a i thojn ksaj dashurii
nuk e di pellumbesha ime
ket gabim a mund ta fali
a e bere me qellim
apoo ty te drejtoj djalli"
i erdh fundi ksaj dashurie
me jan mbushur syt me lot
aq shum her e kam kshillu asken d ne bot mos me tradhtu
a jo miku nla nvetmi
a i thojn ksaj dashurii


Ky tekst u dërgua nga  linda


Publikimi: 20/10/2007Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0


Mentor Kurtishi - Pellumbesha Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pellumbesha Ime".
3. Video është e këngës "Pellumbesha Ime", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.