Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Eja Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Feel, I love you
Ohh come on

Sa ditë viti i numëron
Aqë mendime n`kokë i kam
S`pate frikë prej Perendis
M`shtine n`dhe n`lule t`rinis

Sa ditë viti i numëron
Aqë mendime n`kokë i kam
S`pate frikë prej Perendis
M`shtine n`dhe n`lule t`rinis

Ref:
Eja, eja
Ti je vajzë shpëtimi im
Kush në Zemrën tënde
Zavendson tash vendin tim(2x)

Sa orë jeta i numron
Pse as pak s`të intereson
Zemra yte plagë në shpirt
Nuk t`shkon mendja kurrë me m`pyt

Sa orë jeta i numron
Pse as pak s`të intereson
Zemra yte plagë në shpirt
Nuk t`shkoj mendja ty me m`pyt

Ref:
Eja, eja
Ti je vajzë shpëtimi im
Kush në Zemrën tënde
Zavendson tash vendin tim(2x)

Ref:
Eja, eja
Ti je vajzë shpëtimi im
Kush në Zemrën tënde
Zavendson tash vendin tim(2x)

Ky tekst u dërgua nga  kosovarja   baniPublikimi: 01/12/2000


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0


Mentor Kurtishi - Eja Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Eja".
3. Video është e këngës "Eja Eja", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.