Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Lamtumirë, Lamtumirë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ishim të pa ndarë
Ne dy deri dje
E sot e kthen kokën
Bëhesh se s`më njeh

Ref:
Më kujtohet ndarja jonë në errësirë
Më kujtohet fjala e fundit
Lamtumirë oho lamtumirë
Oho lamtumirë oho lamtumirë (x2)

Ishim të pa ndarë
Ne dy deri dje
E sot e kthen kokën
Bëhesh se s`më njeh

Ref:
Më kujtohet ndarja jonë në errësirë
Më kujtohet fjala e fundit
Lamtumirë oho lamtumirë
Oho lamtumirë oho lamtumirë (x2)

Ref:
Më kujtohet ndarja jonë në errësirë
Më kujtohet fjala e fundit
Lamtumirë oho lamtumirë
Oho lamtumirë oho lamtumirë

Më kujtohet ndarja jonë në errësirë


Ky tekst u dërgua nga  bani


Renditja: Top 200
Publikimi: 22/04/2015Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0


Mentor Kurtishi - Lamtumirë, Lamtumirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumirë, Lamtumirë".
3. Video është e këngës "Lamtumirë, Lamtumirë", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.