Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentor Kurtishi - Ani Ani 2019
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Ani 2019".
3. Video është e këngës "Ani Ani 2019", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mentor Kurtishi - Ani Ani 2019 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

MAF Production

Këngë e albumit:

"Top Emra"

Komente

Asnjë Koment

19/07/2019

2019-07-19T18:00:00+01:00Si rufe mke godit kur me the du me ik
Si cigare meke djeg e si hi kam mbet

Si rufe mke godit kur me the du me ik
Si cigare meke djeg hi hi un kam mbet

Ani zemra jeme luj luj me zjarr
Ani ani lem kam de dal problem ×2

Veq nje dhome dy me dy me mjafton me ka me ty keto fjal ke ike than rren e madhe koka kan

Si rufe mke godit kur me the du me ik
Si cigare meke djeg hi hi un kam mbet

Ani zemra jeme luj luj me zjarr
Ani ani lem kam de dal problem ×4

Muzika: Nurteel
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: MAF Production

Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë