Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Mos Ma Shkel Ti Abc-në Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1. Mos ma shkelni ABC-në mos ma lidh mësuesin me pranga mos mi shkelni tokë e dhe per këtë ditë më lindi nëna. Mos ma shkelni ABC-në mos ma lidh mësuesin me pranga mos mi shkelni tokë e dhe për këtë ditë më lindi nëna.

Abetaren o o o o mos ma shkel emrin shkolles o o o o mos ja merr Gurakyqi s'shuhet kurr e mban shqipja në flamur.Gurakuqi s'shuhet kurr e mban shqipja në flamur.

2. Mos ma shkeni ABC-në mos ma lidh mësuesin me pranga mos mi shkelni gurë e dhe për këtë ditë më lindi nëna. Pas qdo dimri vjen pranvera mbushen fushat me gjelbrim thahet bari e luletherra shtegtojnë zogjët në perëndim.

Abetaren o o o o mos ma shkel emrin shkolles o o o o mos ja merr Gurakuqi s'shuhet kurr e mban shqipja në flamur.Abetaren o o o o mos ma shkel emrin shkolles o o o o mos ja merr Gurakyqi s'shuhet kurr e mban shqipja në flamur Gurakuqi s'shuhet kurr e mban shqipja në flamur.


Ky tekst u dërgua nga Ekrem Morina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mera Zymeri
Publikimi: 26/04/2013


Mera Zymeri - Mos Ma Shkel Ti Abc-në
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Shkel Ti Abc-në".
3. Video është e këngës "Mos Ma Shkel Ti Abc-në", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0