Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Dashnia Na Bashkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ref:
Ti her vjen e shkon, dhe harron se pa mu s'bon.Gurbeti na ndan dashnija na bashkon. Ti her qan ti her qesh , ti smendon pa mu te jesh enddra e vetme pran t'me kesh.

Strr.1:
Un n'Kosov ti n'Gjermani veq n'mesengjer pot shoh me sy,
pse ke ikur me le vet ooo ti mi lujte ment, o loqka jem un sa te du eja ma shpesh se m'ke pervlu,
Buzen e embel me ta prek se pa mu ti je tuj hjek.

Ref:
Ti her vjen e shkon, dhe harron se pa mu s'bon.Gurbeti na ndan dashnija na bashkon. Ti her qan ti her qesh , ti smendon pa mu te jesh enddra e vetme pran t'me kesh.2X

Strr.2:
Un n'Kosov ti n'Gjermani veq n'mesengjer pot shoh me sy,
pse ke ikur me le vet ooo ti mi lujte ment, o loqka jem un sa te du eja ma shpesh se m'ke pervlu,
Buzen e embel me ta prek se pa mu ti je tuj hjek.

Ref:
Ti her vjen e shkon, dhe harron se pa mu s'bon.Gurbeti na ndan dashnija na bashkon. Ti her qan ti her qesh , ti smendon pa mu te jesh enddra e vetme pran t'me kesh.2X

Isturmental... 37 sekonda.

Ref:
Ti her vjen e shkon, dhe harron se pa mu s'bon.Gurbeti na ndan dashnija na bashkon. Ti her qan ti her qesh , ti smendon pa mu te jesh enddra e vetme pran t'me kesh.2X.Ky tekst u dërgua nga  ritAMera Zymeri
Publikimi: 01/12/2009


Mera Zymeri - Dashnia Na Bashkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia Na Bashkon".
3. Video është e këngës "Dashnia Na Bashkon", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0