Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Dy Poteza Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse habitesh
Pse habitesh
A ske pa femer me sy
Jam e bukur nga natyra
Mundem zemren me ta thy

Pse habitesh djal i rri
A ske pa femer me sy
Jam e bukur nga natyra
Mundem zemren me ta thy

Dy poteza me dy fjal
Mundem zemren me ta ndal
Vec dy llafe me ti than
Pse ke lind i bjen pishman x2

Jam e embel jam e mire
Me vjen keq nuk jam e lirr
Kam frajerrin locko mann
Ati besen ja kam dhan x2

Dy poteza me dy fjal
Mundem zemren me ta ndal
Vec dy llafe me ti than
Pse ke lind i bjen pishman x2

Dy poteza me dy fjal
Mundem zemren me ta ndal
Vec dy llafe me ti than
Pse ke lind i bjen pishman x2


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mera Zymeri
Publikimi: 03/07/2011


Mera Zymeri - Dy Poteza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Poteza".
3. Video është e këngës "Dy Poteza", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0