Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Mera Dakaj
BIOGRAFIA: Mera është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Tetor 2019, Mera publikon videoklipin "A Pendohesh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Eli Blakqori

Damjana Shtylla

Enkeleda Dervishi

Mila

Dana Jo

Marsela Elezi

Taunita

Irini

Blentina

Sarentina Cako


Tags: Mera, Mera Dakaj

Krijo Një Kartolinë