Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mersy Publikon Këngën E Re “Started From The Bottom”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[13-08-2015]
Edhe një tjetër talent i ri i rrymës hip hop është duke iu shtuar skenës, ai është Egzon Ademi i cili ka zgjedhur pseodunimin e tij që të quhet "Mercy".

Së fundmi ai ka publikuar këngën e tij më të re, e cila vjen pas dy këngëve të tij të para dhe që titullohet "Started From The Bottom".

Tekstin e ka shkruar vetë reperi, e sa do i ketë sukses ky projekt mbetet të shihet në ditët në vazhdim, pas konkurenca e artistëve të rinj është shumë e fortë.

Emrat më dominant prej të rinjve mbeten: Enca, Era Istrefi, Mozzik, Soulkid, Kida dhe Endri.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet