Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mergim Mjeku - Prej Kur Jemi Nda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Kur Jemi Nda".
3. Video është e këngës "Prej Kur Jemi Nda", por nuk këndohet nga Mergim Mjeku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mergim Mjeku - Prej Kur Jemi Nda  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Luj Me Mua"

Komente

Asnjë Koment

22/03/2016

2016-03-22T20:31:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Kur Jemi Nda" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhavit Avdyli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

C'me ndodhi o shok ne kete dashuri
vajzen qe e deshta iku mla nvetmi
Te deshta te duaa por si syt e mi
malli me dhemb n'zemer qe te jom me tyy . ) 2
prej kur jemi nda jom vetem i mjer ,
shpriti duke qar te kujton per her )2Më Shumë Këngë Nga Mergim Mjeku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë