Official Video

Mergim Mjeku - Lej Foret  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/05/2016

2016-05-20T17:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lej Foret" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mergim Mjeku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Seven Saraqi - Lej Foret

Yeah, lej foret
Hey baby mos e le per pak
Lej foret hajde bomi bashk
E nese po na shohin n'club
So problem na dy dalim jasht
They know, they know
They know lej foret hajde dalim jasht
They know they know
They know lej foret hajde dalim jasht

Shumica po vujn prej inatit
Ti rreth meje tu sill
E hapin e hapin
E flasin e plasin
Krejt syt
Krejt syt te ti
Cilen loje po don me lujt, baby
A po ki qef met lut?
Se tkapa!
Mrapa tu i gic ti buzt
E knej tu u shit e but
Se tkapa!
Me ni melodi
Qe shum kom qef me ni
Zoni jot zo-zoni jot
Une afer teje shtrit, baby
Pe di ka me kon e gat
Pe di qe nuk kena mu nal
Shum osht tu ma thy
Sdi ma shum a mu a ty?

Hey baby mos e le per pak
Lej foret hajde bomi bashk
E nese po na shohin n'club
So problem na dy dalim jasht
They know, they know
They know lej foret hajde dalim jasht
They know they know
They know lej foret hajde dalim jasht

(Noizy, hey yo what's up
OTR in the building)

Aaa qyre qysh e dridh
Krejt klubi pause kur ajo ja nis me dridh
Lej foret lej foret mos em bo stila
Hajde knej lej ca folin se nuk ka rola
London to Paris
New York Prishtina Tirana cash less
Pardon miss spo du me t'bezdis
Po t'pash ty prej slargu
Like aaa oh shit
Je super
I them ia ki hot spot
E nese po ama kodin se po du me log on
Un kam dicka me t'kallxu nese shihna ma von
And Imma be on that ass like otr man
On some super star shit
Super car super rich super fly bitch
Mkan inati se they see me ballin'
Po krejt e din sa osht sahati
So fly so fast so furious
Don't stop mos u nal keep on doing this
Mos e le per pak hajde bomi bashk
Dhe nese bomi high hajde dalim jasht, they know

Hey baby mos e le per pak
Lej foret hajde bomi bashk
E nese po na shohin n'club
So problem na dy dalim jasht
They know, they know
They know lej foret hajde dalim jasht
They know they know
They know lej foret hajde dalim jasht

Drop it down low
Hey baby uh drop it down low
Drop it down low
Hey baby drop it down low for me ye-ah

Mirsa & Elton Kadrija - Lej Foret

Po të thërras sonte me daaal
s`dua diskutime zeemer s`dua fjalë
ti je puna ime soot
nuk do të lëshoj që t`më ikësh dot

Unë po të them më faaal
më vjen keq por pa shoqe unë nuk dal
ka shumë djem si ti që njoooh
s`dua fjalë të kota merre pranë dëshmoo

Ref 2x:
Lej foret lej sonte luj me mu
lej foret lej sonte vetëm ty të du
lej foret leeej kto janë vetëm fjalë
lej foret leeej ti je si qdo djalë

Sonte nuk ke ka mem ik
kjo pun ka mbaru mu nasht me ik nuk prit
po të lë që ta kuptoosh
që ti je puna ime dhe s`do më ndalosh

Bëj kujdes o djal i miir
se me mua s`mund ta kesh jetën e lirë
s`jam si tjerat që jan msuuu
nuk dot them asnjëher vetëm ty të du

Ref 2x:
Lej foret lej sonte luj me mu
lej foret lej sonte vetëm ty të du
lej foret leeej kto janë vetëm fjalë
lej foret leeej ti je si qdo djalë

Ref 2x:
Lej foret lej sonte luj me mu
lej foret lej sonte vetëm ty të du
lej foret leeej kto janë vetë fjalë
lej foret leeej ti je si qdo djalë
Më Shumë Këngë Nga Mergim Mjeku:

Më Shumë...