Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mergim Mjeku - Knoni Qika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knoni Qika".
3. Video është e këngës "Knoni Qika", por nuk këndohet nga Mergim Mjeku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mergim Mjeku - Knoni Qika  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Lujmi Lujmi"

Komente

Asnjë Koment

27/07/2018

2018-07-27T14:04:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Knoni Qika" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Teuta Selimi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

knoni qika knoni djem edhe pak nusja po vjen ,knoni qika knoni djem edhe pak nusja po vjen ,ajde ajde me pa sot qa ka ka fal i lumi zot.ajde ajde me pa sot qa ka fal i lumi zot, shkoj ajveri kryt mahalles kur ja nisi dhondri valles ,knoni qika nzo bilbilit i erdh nusja djal mat mirit, shkoj haveri kryt mahalles kur ja nisi dhondri valles knoni qika nzo bilbilit i erdh nusja djal mat mirit, moj e mir si trandofil mere ndor at mindil l , moj e mir si trandofil mere ndor at mindil, luje vallen qysh din ty se ndor tonde me ke shti , luje vallen qysh din ty se ndor tonde meke shti,2 shkoj averi nkry mahalles ku ja nisi dhondri valles knoni qika nzo bilbilit i erdh nusja djal mat mirit , ku ja nisi dhondri vallen knoni qika nzo bilibilit i erdh nusja djal mat miritMë Shumë Këngë Nga Mergim Mjeku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë