A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Mergime Murati - Ti Je My Baby


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2009

2009-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Polifest 2009


houuu ha
houu ejjje
houuujee
hahahaha

Me duket sikur dje
E shkruar ne kujtes
Doren ma mbaje ti.
kur jeta sillte lot
ishe e vetmja shpres
s'me le kurr ne vetmi

ne dhomen time jam
mendoj ne gjdo detaj
ku kam gabuar s'e di
nese me tjetren je
per mu iden s'e ke
si mund te ndihem tani ooo

kur kujtimet me mundojne
endrrat nga gjumi me zgjojn
ne qoft se djal ti nuk me mban
kur mengjeset te fillojn
dit te gjata qe s'mbarojn
baby ty nuk te kam me pran

ti je my baby, baby, baby
baby, baby, baby
ti je my baby, baby, baby ku je?
ti je my baby, baby, baby
baby, baby, baby
ti je my baby, baby, baby ku je?

A ka diqka te re
un sot po pres ndonje lajm nga ti
me sy ne telefon ska asnje sms
ku je un dua ta di

ne dhomen time jam
mendoj ne gjdo detaj
ku kam gabuar s'e di
nese me tjetren je
per mu iden s'e ke
si mund te ndihem tani...

kur kujtimet me mundojne
endrrat nga gjumi me zgjojn
ne qoft se djal ti nuk me mban
kur mengjeset te fillojn
dit te gjata qe s'mbarojn
baby ty nuk te kam me pran

ti je my baby, baby, baby
baby, baby, baby
ti je my baby, baby, baby ku je?
ti je my baby, baby, baby
baby, baby, baby
ti je my baby, baby, baby ku je?

B-baby-baby-baby
B-baby-baby-baby
B-baby-baby-baby
Ti je my Baby

ti je my baby, baby, baby
baby, baby, baby
ti je my baby, baby, baby ku je?
ti je my baby, baby, baby
baby, baby, baby
ti je my baby, baby, baby ku je?


Ky tekst u dërgua nga Blackgirl


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019