Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Meri & Elia - Dua, S'dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/06/2011

2011-06-05T00:00:00

Më Shumë Nga

Elia

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dua, S'dua" kënduar nga Meri & Elia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin