Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Bunjaku - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Po më vjen mir që po ndahesh nga unë
Sa paskam gabuar e kuptova më në fundë
Po me vjen mir që zdo ti shof më syt
Se për të gjitha ishte faji yt.
2x

Shko se ndoshta do të gjesh ma mir
Ohh shko se kështu kishe dëshir
Të jetosh ashtu si dikur i zhytur thell në avantur
Se zemren time e ke thy sa isha ma ty

Si kam lejuar të më puthësh ti
Si smu verbuan syt kur e pash kush ishe ti
Si t'besova aq shum në fillim
Nje dit do të zen mallkimi im

4x

Shko se ndoshta do të gjesh ma mir
Ohh shko se kështu kishe dëshir
Të jetosh ashtu si dikur i zhytur thell në avantur
Se zemren time e ke thy sa isha ma ty.


Ky tekst u dërgua nga  DetjaMerita Bunjaku
Publikimi: 01/12/2007
Teksti: Arsim Bunjaku
Studion: Prosound, Tetove


Merita Bunjaku - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Merita Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Bunjaku:


Komente 0