Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Burrniku - Mbulesa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Se bukuria jo aspak
Nuk paska vler
Mbulesa per ty
Esht moral dhe nder

Mbulesa esht farz oj moter
Ti mua me ndegjo
Mbulohu oj moter
Veten respekto

Te mbulohesh moter
Zoti tka urdheru
Andaj ti Allahun
Sbon me kundershtu

Mbulesa esht farz
Esht obligim
Ajo esht moral
Ajo esht shpetim

Se bukuria jo aspak
Nuk paska vler
Mbulesa per ty
Esht moral dhe nder

Mos ndegjo ti boten
Qka flasin per ty
Se ata jan te verber
Por kan edhe sy

Bota tyra esht
Vetem shkaterrim
Ata te Allahu nuk do ken shpetim

Mbulogu oj moter
Njerzit mos ndegjo
Largohu nga sherri
E veten shpeto

Se bukuria jo aspak
Nuk paska vler
Mbulesa per ty
Esht moral dhe nder


Ky tekst u dërgua nga Dorentina FetahiMerita Burrniku
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/10/2011


Merita Burrniku - Mbulesa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbulesa".
3. Video është e këngës "Mbulesa", por nuk këndohet nga Merita Burrniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Burrniku:


Komente 0