Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Burrniku & Armend Beqiri - Allah O Drit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

As NJe gjeth pa lejen tende nuk bjen ne tok e as nuk thahet kur e kujtoj fjalen tende nga e Kota zemra me ndalet ky K'urhan ne zemer me preku ma largoj gjdo dyshim prej te keqes qe njeku tash veq Ty te kam
Shpetim o alla o drit pa fund me ndriqo dhe me zemer me qeso me dashuri pa pritjen ti beje emer o alla o drit pa fund me ndriqo dhe me zemer me qeco me dashuri pa pritjen ti beje emer. NE gjdo stil sho madhmin tende kur nga qelli bjen shum shi ti mere bota bardh te pames sikur akull zemra u shkri zemra gzohen ftyra ndryshon kur the permenim o alla edhe ti na permen me na hirer me let dynja o alla o drit pa fund me ndriqo dhe me zemer qeco me dashuri pa pritjen ti peje emer.


Ky tekst u dërgua nga AlisaMerita Burrniku & Armend Beqiri
Publikimi: 10/05/2021
Muzika: Agon Neziri
Teksti: Besir Musliu
Orkestrimi: Agon Neziri
Video Produksioni: RGB Entertainment


Merita Burrniku & Armend Beqiri - Allah O Drit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Allah O Drit".
3. Video është e këngës "Allah O Drit", por nuk këndohet nga Merita Burrniku & Armend Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Burrniku:


Komente 0