Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Gashi - Po Vijne Dajallaret, Mori Moter  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Me Lindi Vajze"

Komente

Asnjë Koment

04/07/2019

2019-07-04T12:47:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Vijne Dajallaret, Mori Moter" kënduar nga Merita Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Merita Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Merita Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet