Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Pse S'e Majte Besen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ref...
Pse nuk erdhe ti moj mbreme mbas darke
Kisha qejf me ty me pi nji kafe
Kisha qejf me pi me ty nji kafe
E me t'i thane oj goce nja dy tri llafe

Pse s'e majte besen
Kur ta bejme fejesen
O marak i vjeter
Veç teje s'du tjeter

Ref...
Pse nuk erdhe ti moj mbreme mbas darke
Kisha qejf me ty me pi nji kafe
Kisha qejf me pi me ty nji kafe
E me t'i thane oj goce nja dy tri llafe

...

Ref...
Pse nuk erdhe ti moj mbreme mbas darke
Kisha qejf me ty me pi nji kafe
Kisha qejf me pi me ty nji kafe
E me t'i thane oj goce nja dy tri llafe

E me t'i thane oj goce nja dy tri llafe


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Merita Halili - Pse S'e Majte Besen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse S'e Majte Besen".
3. Video është e këngës "Pse S'e Majte Besen", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0