Më mbaj mend (për 1 muaj)


Merita Halili - Moj Fellenxe, Moj Mitare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Fellenxe, Moj Mitare".
3. Video është e këngës "Moj Fellenxe, Moj Mitare", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Merita Halili - Moj Fellenxe, Moj Mitare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Vij Te Kenga Ime"

Komente

Asnjë Koment

19/10/2009

2009-10-19T21:37:21+00:00O moj fellanxe moj mitare
O qenke nisun o per Janine
Shko dhe mo mos u venon fare
Fare mos e harroi o dashunin dashunin

Shko dhe mo o mos u venon fa
Fare mos e harroi o dashunin dashunin dashunin

O paske marr o nji rrug te gjate
O s'mund te rri o nji dit pa ty e
Shpirti s'po me gjen rehat
Rehat e s'mund te veiej gjum ne sy ne sy e

Shpirti s'po me gjen rehat
Rehat e s'mund te vejej gjum ne sy ne sy e

Moj fellenz e malit e
Hajde more x2

Te puthsha mesn e ballit e
Hajde more x2

Moj fellenz e fushes e
Hajde more x2

Te puthsha mesn e gushes e
Hajde more x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet