Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Derdimen Me Halle Shume Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ti moj goc
Me noze shum e x2

Kush te don moj goc
Ma fort se un e x2

Hajde moj pupulakja
E lales e
Pse m'i dole fjales e x2

Kjo sevdaja
Qoft mallku x2

Gjith beqaret
Ka pervelu x2

Lake moj pupulake
E lales e
Je goc e Tirones e x2

Si t'ja boj
Hallit s'e di x2

Se pa ty o shpirt o
S'mund te rri x2

Hajde moj sylaroshja
E lales e
Je goc e Tirones e x2

...

Lake moj pupulake
E lales e
Je goc e Tirones e x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Merita Halili - Derdimen Me Halle Shume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Derdimen Me Halle Shume".
3. Video është e këngës "Derdimen Me Halle Shume", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0