Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Zoti Ty Te Vrafte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Qysh se te njohta prej fillimit
Ndoshta ti do ta kujtosh
Se ateher me ke premtu
Se s'do me harrosh x2

Ref...x2
Ti neqofse gjen me mire
Rruga e mbar te qoft
Por se kam pas mjerime
Zoti ty te vraft Zoti ty te vraft

Dhe me leter ta kam shkru
E me goj une ta kam thon
Te kam dasht dhe prap te du
Veç e jotja jam x2

Ref...x2
Ti neqofse gjen me mire
Rruga e mbar te qoft
Por se kam pas mjerime
Zoti ty te vraft Zoti ty te vraft

...

Ref...x2
Ti neqoft se gjen me mire
Rruga e mbar te qoft
Por se kam pas mjerime
Zoti ty te vraft Zoti ty te vraft


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Merita Halili - Zoti Ty Te Vrafte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoti Ty Te Vrafte".
3. Video është e këngës "Zoti Ty Te Vrafte", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0