Më mbaj mend (për 1 muaj)


Merita Halili - Tirana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tirana".
3. Video është e këngës "Tirana", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Merita Halili - Tirana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/01/2014

2014-01-30T13:04:15+00:00Sa më merr malli për ty
Pa ty është dita njëqind vjet
Atje kam lindur dhe jam rritë
Dhe do të vdes x2

O sa shumë të du x2

Jo jo jo jo jo jo jo jo
kurr s't'harroj
Ditë e nat për ty këndoj
O sa shumë ti më mungon
O Tirana jonë x2

Sa herë që vijë unë në Tiranë
Një ditë e javës është një orë
S'ka vend më të bukur në këtë botë
O moj Tiranë x2

O sa shumë të du x2

Jo jo jo jo jo jo jo jo
kurr s't'harroj
Ditë e nat për ty këndoj
O sa shumë ti më mungon
O Tirana jonë x2

Jo jo jo jo jo jo jo jo
kurr s't'harroj
Ditë e nat për ty këndoj
O sa shumë ti më mungon
O Tirana jonë x2


Ky tekst u dërgua nga Fatmiri & Amiri
Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet